'Con-Fío en Galicia' contada polas bloggers de moda

Con-Fío en Galicia abriu as súas portas cun encontro de máis de cen bloggers de moda galegas, que ademais de asistir a unha charla da deseñadora María Barros puideron coñecer de primeira man a nova exposición do Museo Centro Gaiás. Uns 600 posts e máis dun millón de impresións avalan o éxito do encontro de bloggers de moda que, ademais, deu pé á realización do I Fashion Film de moda galega en colaboración con Galicia de Moda.

 Encontro Bloggers de moda

Se queredes saber un pouco máis de como se desenvolveu esta xornada e coñecer dunha forma máis persoal Con-Fío en Galicia, as protagonistas cóntano en primeira persoa a través dos seus blogs e canles sociais. Aquí tedes algúns deles:

Birkin Mood: http://birkinmood.com/2016/03/14/con-fio-en-galicia/

Divina Mamma: http://www.divinamamma.blogspot.com.es/2016/03/con-fio-galicia.html

Entre Perchas: http://www.entre-perchas.blogspot.com.es/2016/03/desayuno-blogger-y-exposicion-con-fio.html

Mami Sweet: https://mamisweetblog.wordpress.com/2016/03/14/evento-bloggers/

Entre Acto: https://entreacto.wordpress.com/2016/03/14/exposicion-con-fio-en-galicia/

Burgundy Blog: http://burgundyblog.wix.com/burgundy#!Confío-en-Galicia/cmbz/56e9acf80cf2bdd8ba4ff807

Il Mio Piccolo Capricci: http://www.ilmiopiccolocapricciobyfabiola.com/2016/03/con-fio-en-galicia.html

Isa Shopaholic: http://www.isashopaholic.com/2016/03/con-fio-en-galicia-exposicion.html

MEVSBlog: https://youtu.be/gAVEiz98ni0

Perfume Pasión: http://perfumepasion.com/exposicion-confio-en-la-cidade-da-cultura/

Secretos entre Vestidores: https://secretosentrevestidores.wordpress.com/2016/03/18/con-fio-en-galicia/

Yo no soy una it girl: http://yonosoyunaitgirl.blogspot.com.es/2016/03/look-para-el-encuentro-blogger-en-la.html

El tocador de Vero: http://eltocadordevero.com/2016/03/28/exposicion-con-fio-en-galicia-la-historia-de-la-moda-gallega/

El guante de Gilda: http://elguantedegilda.com/2016/03/19/con-fio-en-galicia/

Siempre hay algo que ponerse: http://siemprehayalgoqueponerse.com/exhibition-fio-galicia/

Miss Lottie Box: http://www.misslottiebox.com/2016/03/encuentro-blogger-con-fio-galicia.html

Petite Coco Vintage: http://www.petitecocovintage.com.es/2016/03/parada-n-117.html

Laurelis Anper: http://laurelis-anper.blogspot.com.es/2016/03/invitada-la-exposicion-con-fio-en.html

By Trendy Style: https://bytrendystyle.com/2016/03/25/con-fio-galicia/

Facilísimo: http://belleza.facilisimo.com/con-fio-en-galicia_1964051.html

Paper Blog: http://es.paperblog.com/con-fio-en-galicia-3671063/

Siempre unos zapatos negros: https://youtu.be/cZFz1uYe89k

MissLotieBox: https://youtu.be/2NkREaL-TDs

Isashopaholic: https://youtu.be/HBKySz7DlI0

Exposicións
Santiago de Compostela, 11 de Abril de 2016